Rodzinna Podróż do Krainy Świętego Mikołaja

25 listopada w Kłodzku oficjalnie otwarto nowy dworzec kolejowy. Powstał on z inicjatywy Świętego Mikołaja, który co roku zaprasza wszystkie grzeczne dzieci do Parku Miniatur Minieuroland, aby obdarować je prezentami i pokazać prawdziwą magię Świąt. Droga na Biegun Północny jest bardzo długa i tylko nieliczni wiedzą jak dostać się do Krainy Świętego Mikołaja, dlatego mieszkańcy Laponii wraz ze swoimi przyjaciółmi z Minieurolandu postanowili stworzyć specjalny pociąg pośpieszny, który bez przystanków i przesiadek dojeżdża do baśniowego świata Elfów.

Relacja z pierwszych kursów do Laponii: https://youtu.be/Z3M2wwC5tE4

Z Dworca Głównego „Minieuroland”, co 25 minut odjeżdża luksusowy Express Świąteczny.

Zanim jednak dzieci i dorośli zajmą miejsca w swoich przedziałach muszą jeszcze poznać zabawne renifery, które przemówią do nich ludzkim głosem i zaproszą do udziału w niezwykłej przygodzie. Kolejnym ważnym punktem świątecznego wydarzenia jest wizyta w bajecznym teatrze, w którym odbywa się spektakl marionetkowy „Marzenia senne Jasia”. Po zapoznaniu się z perypetiami pewnego niesfornego chłopca uczestnicy zabawy mikołajkowej mogą udać się malowniczą uliczką miasta na zabytkowy dworzec. Tam otrzymają bilety i wyruszą w pełną czarów podróż. W wielkich oknach pociągu zobaczą niezwykłe krajobrazy, o jakich jeszcze nikomu się nawet nie śniło…

Jak na prawdziwą Krainę Świętego Mikołaja przystało, emocje ani na chwilę nie opadną.

Wyczekiwany przez wszystkich milusińskich Św. Mikołaj przygotował dla nich nie tylko wspaniałe prezenty, ale zapragnął również zabrać dzieci i ich opiekunów na szaloną wyprawę po gwieździstym niebie. Zaprasza wszystkich do swoich sań-symulatorów, które dzięki sprytnym reniferom i okularom VR, pognają z prezentami w wirtualną podróż dookoła świata.

Ogromny projekt, w który zaangażowali się najwięksi specjaliści z branży filmowej, artystycznej i technologicznej jest gwarancją rozrywki na najwyższym poziomie, jakiej nikt wcześniej jeszcze nie zorganizował. To największe mikołajkowe wydarzenie w Polsce, na którym nie może Was zabraknąć.

_________________________________________________________________________________________

    • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
    • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
    • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
    • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
    • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!
Podziel się:

Kiedyś miłośniczka podróży i przygód podwyższających adrenalinę. Obecnie uskutecznia głównie podróże pojazdem trójkołowym do klubu malucha i z powrotem, a adrenalinę ma wiecznie podwyższoną poczynaniami wszędobylskich, bliźniaczych potomków. Kocha swoją rodzinę, przyjaciół, dobry film i jeszcze lepszą książkę, fotografię, Kraków, kawę z pianką, jazdę na motorze i bycie mamą.

Skomentuj