w , , , , , , ,

Test na ojcostwo w ciąży – możliwy już od 8. tygodnia

Przy braku pewności co do ojcostwa możecie wykonać test DNA – i to już od 8. tygodnia ciąży! Jest on równie pewny jak ten wykonywany po narodzinach, więc jednoznacznie wyklucza lub potwierdza ojcostwo. Tak wcześnie zrealizowane badanie genetyczne umożliwia szybsze zyskanie spokoju i przejście przez ciążę bez niepotrzebnego stresu.

Badanie ojcostwa w ciąży – wykonacie je już od 8. tygodnia

To najwcześniej dostępne badanie tego typu, dzięki któremu zyskacie jednoznaczną odpowiedź na nurtujące Was pytanie i rozwiejecie dręczące Was wątpliwości. Polega na pobraniu krwi od matki, izolacji DNA dziecka i porównaniu go z materiałem mężczyzny. DNA dziecka krąży w krwiobiegu matki, dlatego wykonanie takiego testu jest możliwe już na tak wczesnym etapie.

Test na ojcostwo w ciąży – równie pewny jak ten po narodzinach

Analizowane w teście na ojcostwo fragmenty DNA są ustalone już w momencie poczęcia i odziedziczone po rodzicach. Są one również niezmienne do końca życia i identyczne w każdej komórce ciała.

Z tego powodu test na ojcostwo zawsze gwarantuje wiarygodny wynik – niezależnie od tego, czy wykonacie go jeszcze w ciąży czy już po narodzinach. Co ważne, rodzaj próbki również nie wpływa na wynik.

Badanie ojcostwa w ciąży – komfort i bezpieczeństwo

Pobranie próbki krwi od matki przypomina zwykłe badanie morfologiczne, dlatego jest szybkie, niemal bezbolesne i wygodne. Jest również zupełnie bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka. Próbką od mężczyzny jest wymaz z policzka, którego pobranie także jest szybkie i komfortowe.

Test na ojcostwo w ciąży – cieszcie się rodzicielstwem…

…dzięki odzyskanemu spokojowi. Mając pewność, możecie z radością wyczekiwać przyjścia dziecka na świat. Ponadto, jak dobrze wiecie, stres nie sprzyja rozwojowi dziecka w łonie matki, dlatego najlepiej po prostu go unikać.

Po uzyskaniu wyniku testu DNA zmniejszycie towarzyszące napięcie, poprawicie relacje i znów odzyskacie kontrolę nad Waszym życiem. Co więcej, zapewnicie swojemu dziecku prawidłowy rozwój, a w przyszłości – również piękne dzieciństwo.

www.badaniaprenatalne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Dlaczego zabawki pełnią tak ważną rolę w życiu każdego dziecka?

    Matki Polki wszystko wiedzące