w ,

5 powodów, dla których warto kupić zabawki dla dzieci od Cobi

Czy kojarzycie żółto-czerwony logotyp uśmiechniętego słoneczka? To znak marki Cobi czyli jednego z największych producentów klocków konstrukcyjnych na świecie i dystrybutora najpopularniejszych, licencjonowanych zabawek dla dzieci. Tym, którzy jeszcze z jakichś powodów nie znają marki Cobi, prezentujemy 5 powodów, dla których warto ją poznać i zdecydować się na zakup zabawek przez nią firmowanych.

#1 Zabawki dla dzieci od wiodącego producenta to gwarancja jakości

Kupując zabawki dla dzieci, staramy się, by pochodziły od znanych nam marek, które już zdobyły zaufanie klientów. Na pewno jest to gwarancja ich jakości, a co za tym idzie bezpieczeństwa produktów, które mają być przecież używane przez dzieci. Cobi jest w tym momencie drugim co do wielkości w Europie i trzecim na świecie producentem klocków konstrukcyjnych. Tak mocna i wysoka pozycja wynika przede wszystkim z wysokiej jakości proponowanych przez markę zabawek. Dotyczy to zarówno wytwarzanych przez nią klocków, jak i wszystkich innych zabawek dla dzieci, które dystrybuuje. Wszystkie z nich spełniają restrykcyjne normy europejskie przypisane produktom dla dzieci.

#2 Cobi to polski producent z sukcesami

Dla wielu osób bardzo istotny jest kraj, z którego pochodzą wybrane produkty. Wybierając klocki konstrukcyjne Cobi, kupujemy produkt, który powstał w Polsce i został wykonanych z materiałów pochodzących z Europy. Ich jakość docenili choćby tacy giganci jak Chrysler Group, Renault, The Boeing Company. Na ich licencji powstały kolekcje klocków, z których złożyć można konkretne modele samochodów czy samolotów. To oczywiście nie jedyni licencjonodawcy – są wśród nich również producenci popularnych seriali i filmów czy chociażby Polski Związek Piłki Nożnej.

#3 Dystrybutor najpopularniejszych na rynku zabawek dla dzieci

Sklep z zabawkami dla dzieci Cobi to miejsce, w którym, oczywiście oprócz klocków konstrukcyjnych, można znaleźć najpopularniejsze na rynku zabawki dla dzieci. Cobi współpracuje z największymi, wiodącymi producentami na świecie. Dzięki temu, w ofercie marki są aktualne hity rynkowe, które też najczęściej są obiektem dziecięcym marzeń. W sklepie nie brakuje również klasyków, które, pomimo upływu czasu, nie wychodzą z mody.

#4 Różnorodne zabawki dla dzieci w jednym miejscu

W sklepie Cobi można znaleźć zabawki dla dzieci w różnych grupach wiekowych – od niemowlęcego do nastoletniego. Jednocześnie są to produkty odpowiadające najróżniejszym zainteresowaniom i potrzebom dzieci, pomagające rozwijać ich pasje, umiejętności, a przede pozwalające wszystkim fantastycznie spędzać czas. Są to najróżniejsze zabawki kreatywne, lalki, samochody i inne pojazdy, zabawki interaktywne, edukacyjne, gry planszowe, figurki akcji, figurki bohaterów filmowych, maskotki czy nawet instrumenty i puzzle. Mając dostęp do tak bogatej oferty, poszukiwanie tej idealnej lub ulubionej zabawki dla dziecka, staje się znacznie łatwiejsze.

#5 Marka z misją – wsparcie w edukacji i rozwoju

Cobi, przede wszystkim jako producent klocków konstrukcyjnych, stawia sobie wysokie wymagania i wciąż rozwija swoje produkty. Cel marki to dostarczanie klocków konstrukcyjnych jak najwyższej jakości, które rozbudzają i rozwijają pasje związane z konstruowaniem i kolekcjonowaniem. Marka ma również duży wkład w edukację historyczną. Jej kolekcje klocków, chociażby takie jak Mała Armia WW1 i WW2, Wielka Wojna, RMS Titanic, Knights, Smithsonian, pozwalają poznawać historię z zupełnie innej perspektywy. Prace konstruktorskie są doskonałą okazją do zanurzenia się w minionych wydarzeniach czy uczenia o istotnych krokach milowych w rozwoju naszej cywilizacji i kultury.

_____________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  hotele dla dzieci z basenem

  HOTELE DLA DZIECI Z BASENEM – 25 HOTELI 4* i 3*

  Super pomysł na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem – modele stadionów piłkarskich