w ,

Jak Wybrać Odpowiedni Rozmiar Łóżeczka Dziecięcego Drewnianego?

Jak Wybrać Odpowiedni Rozmiar

Łóżeczka Dziecięcego Drewnianego?

Łóżeczko dziecięce drewniane musi pasować do estetyki pokoju dziecięcego, ale przede wszystkim powinno zapewniać dziecku wygodę i bezpieczeństwo. Jak wybrać rozmiar łóżeczka? Na jakie inne czynniki zwrócić uwagę, wybierając wygodne łóżko dla malucha? Meble Klupś podobają się wielu rodzicom. Oto wszystko, co musisz wiedzieć o łóżeczkach Klupś, aby dokonać najlepszego wyboru dla Twojego niemowlaka!

Jak wybrać rozmiar łóżeczka Klupś, które rośnie razem z dzieckiem?

Warto kupić niemowlakowi łóżeczko 120 x 60 cm, które w zupełności wystarczy do około 3-4 roku życia dziecka (starsze dzieci chcą już zwykle spać w większych łóżeczkach bez drabinek). Sekret tkwi w regulacji wysokości dna łóżeczka. Leżące maluszki, przez mniej więcej pierwsze sześć miesięcy życia, mogą leżeć na najwyższej wysokości, aby rodzic mógł je wygodnie podnosić. Gdy niemowlak zaczyna siadać, należy obniżyć poziom wysokości łóżeczka do średniego. Maluch będzie bezpieczny za wyższymi barierkami. Najniższa pozycja będzie natomiast odpowiednia dla dzieci stojących i chodzących.

Słodkie, przytulne i wygodne łóżeczko dla malucha

Łóżko powinno być nie tylko ładne, ale też zachowywać zasady ergonomii. Jako młody rodzic będziesz mnóstwo razy dziennie wkładać i wyciągać maluszka z posłania – warto pamiętać, że łóżeczko dla malucha to nie tylko miejsce snu, ale też niejednokrotnie miejsce zabawy. Wentylowane dno łóżeczka zapewnia wysoką higienę snu, ale też przewiew podczas aktywności małego dzieckaŁóżeczka Klupś z regulacją wysokości odciążają kręgosłupy mam i ojców. Ponadto, możliwość wyjęcia szczebelków z boku umożliwia chodzącym szkrabom samodzielne wychodzenie z łóżeczka pod kontrolą rodziców, więc dziecka nie trzeba za każdym dźwigać.

Bezpieczeństwo przed wszystkim. Jak zmontować łóżeczko Klupś z barierką ochronną?

Łóżeczko dziecięce Klupś Oliver ma minimalistyczny wygląd, więc dopasujesz je do dowolnego wystroju pokoju dziecięcego (boho, styl angielski, nowoczesny, vintage itd.). Prosta budowa sprawia, że łatwo je zmontować samodzielnie, łącząc dno z ramami, czyli barierkami ochronnymi. Pamiętaj o dokupieniu do drewnianego łóżeczka dziecięcego materaca, który zapewni maluszkowi słodki, zdrowy i higieniczny sen.

Kupuj rzeczy z wpisu

Używam linków afiliacyjnych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Zdrapywanki i Prezenty na Roczek: Jak Wybrać Najlepszy Prezent dla Dziecka?

    Jak dbać o skórę latem?