w ,

Czy warto inwestować w osobne krzesełko do karmienia?

Rynek sprzętu dla dzieci jest pełen różnorodnych gadżetów, które mają pomóc rodzicom w codziennej opiece nad dzieckiem. Czy jednak zakup tego typu urządzeń jest zawsze sensowny? Czy warto kupić osobne krzesełko do karmienia? Jeśli nie chcesz zagracać mieszkania i szukasz bardziej funkcjonalnego rozwiązania, ciekawym pomysłem może być inwestycja w Chicco Baby Hug – uniwersalny sprzęt o czterech funkcjach. Zamiast wielu urządzeń kupujesz jedno!

Gondola, leżaczek i krzesełko do karmienia

Wielofunkcyjny sprzęt dziecięcy Chicco Baby Hug to doskonałe rozwiązanie dla każdego oszczędnego rodzica, któremu zależy na ograniczeniu wydatków związanych z zakupem najpotrzebniejszego wyposażenia dziecięcego, na jego wysokiej estetyce, wygodzie i bezpieczeństwie codziennego użytkowania. Urządzenie marki Chicco łączy w sobie aż cztery funkcje. W podstawowym wariancie jest praktyczną gondolą na wytrzymałym stelażu zakończonym kółkami, dzięki czemu z łatwością możesz przesuwać ją po całym mieszkaniu, nie niszcząc przy tym podłóg i mając dziecko stale na oku. W drugim wariancie, po delikatnym przechyleniu do pionu, gondola przekształca się w wygodny leżaczek, co jest idealnym rozwiązaniem dla dziecka przyjmującego już pozycję półleżącą. Trzeci wariant to fotelik do karmienia. W tej opcji gondola ma formę siedziska z pasami bezpieczeństwa zabezpieczającymi dziecko przed wypadnięciem. Gdy dziecko podrośnie, wystarczy obniżyć położenie gondoli, by przekształcić ją w wygodny fotelik dla starszaka.

Dodatkowe akcesoria

Wybierając wielofunkcyjny sprzęt, który będzie rósł wraz z dzieckiem, nie tylko oszczędzasz, ale także zyskujesz dostęp do wielu przydanych akcesoriów. W przypadku urządzenia Chicco Baby Hug takim dodatkowym wyposażeniem jest elektroniczny panel z maskotkami i innymi dziecięcymi zabawkami oraz redukcyjny materacyk z pasami bezpieczeństwa, który zadba o komfort i bezpieczeństwo malucha, gdy gondolę przekształcisz w leżaczek lub fotelik do karmienia. Panel z zabawkami zapewni rozrywkę dziecku leżącemu w gondoli. Materacyk zadba o wygodę dziecka, gdy zajmuje ono pozycję półleżącą lub siedzącą.

Jeśli nie masz miejsca na dodatkowy fotelik do karmienia, a chcesz mieć możliwość korzystania z tego typu sprzętu, urządzenie Chicco Baby Hug będzie strzałem w dziesiątkę. Gdy fotelik do karmienia nie będzie Ci już potrzebny, z łatwością przekształcisz go w fotel dla starszaka. Wcześniej zastąpi on klasyczną gondolę i chętnie wybierany przez wielu rodziców leżaczek, dzięki któremu dziecko będzie mogło obserwować otaczający je świat.

_____________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

    • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
    • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
    • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
    • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
    • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Matka Polka w trakcie pandemii

Matka Polka w trakcie pandemii

hotel limanova

O, matko, jesteś tego warta! – Hotel*** Limanova