w ,

Jak ciekawie spędzić z dziećmi weekend w Małopolsce?

Jeśli planujesz spędzić z dzieckiem czas wolny, koniecznie odwiedź Rabkoland. To przestrzeń stworzona z myślą o najmłodszych. Music Express, Latający Autobus, Kamienny Pociąg, Wieża Duch Duch, Viking Coster czy Kuźnia Wikingów – te i inne atrakcje czekają na Was w centrum rozrywki w Rabce-Zdroju. Przyjrzyjcie im się z bliska!

Music Express – ruszaj w muzyczną podróż!

Jeśli Twoja pociecha jest ogromnym fanem muzyki przeróżnej, na pewno ucieszy się na wieść o możliwości wyruszenia w muzyczną przygodę – specjalną, opracowaną tylko do tego celu kolejką. Music Express porusza się w rytm największych hitów. Pozycja obowiązkowa w centrum rozrywki Rabkoland dla małego melomana (od 140 cm wzrostu) lub młodszych pociech (od 120 cm wzrostu, w towarzystwie rodzica).

Latający Autobus

Będąc w parku rozrywki dla dzieci nie sposób pominąć też atrakcji w postaci Latającego Autobusu. Przeniesie on Was do bajkowego świata, pełnego niesamowitych historii i przygód. Jesteście gotowi? Jeszcze przed wejściem na pokład będziecie mieli możliwość zaprzyjaźnić się z ogromnym, pluszowym krokodylem Oskarem.

Wieża Duch Duch

Park rozrywki Rabkoland przygotował też coś dla maluchów o mocnych nerwach! Wieża Duch Duch dostarczy im niesamowitych wrażeń i pozwoli poczuć dawkę adrenaliny. Stylizowana na starożytną prezentuje się znakomicie i zachęca do pójścia na całość. Poczuj wiatr we włosach, dreszczyk emocji i prawdziwą wolność. Zapoznaj się z atrakcją, wchodząc na stronę internetową centrum rozrywki https://www.rabkoland.pl/.

Kamienny Pociąg

Jeśli chcecie poznać bliżej opowieść o Skałuchach, Oskarze i innych zwierzętach przemienionych w kamienie, ten pociąg będzie dla Was idealny. Stanie się wehikułem czasu i wstępem do emocjonującej przygody, na którą z niecierpliwością czekacie. Wagoniki stylizowane na kamienne, udekorowane małpą na froncie, pozwalają przenieść się do egzotycznego świata i zapomnieć o tym, co zwyczajne.

Viking Coster

Z myślą o odważnych dzieciakach, które chcą zaznać wrażeń na rollercoasterze w wydaniu mini przygotowaliśmy Viking Coster. Kolejka nawiązuje swoim wyglądem do drewnianego budownictwa, znanego z klimatu zimnej Północy. Jest to propozycja wyłącznie dla dzieci. Z atrakcji mogą korzystać pociechy, które mają powyżej 85 cm wzrostu.

Kuźnia Wikingów

Coś dla dzieci, które chcą poćwiczyć swój refleks i pomóc Wikingowi Svenowi pozbyć się robaczków, które stworzyły swój dom w jego drewnianym stole. Zabawa polega na uderzaniu specjalnym młotkiem w pojawiające się w otworach robaczki. Znakomite, drewniane, stylizowane na zabytkowe stanowiska oraz licznik wskazujący wynik uatrakcyjniają całą zabawę. Atrakcja nie ma limitów wiekowych i może stanowić pomysł na świetną rozrywkę dla całej rodziny.

Masz bon turystyczny? U nas zrealizujesz go bez przeszkód!

Jeśli masz bon turystyczny, zapraszamy do zrealizowania go u nas. Przed planowaną wizytą nie zapomnij wydrukować formularza dostępnego na stronie centrum Rabkoland – najlepiej w dwóch egzemplarzach. Następnie wypełnij je i schowaj do walizki.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

    • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
    • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
    • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
    • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
    • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Kolejność wprowadzania produktów dla dziecka

Jakie kolorowe kosmetyki warto mieć w jesiennej kosmetyczce?