w ,

Rozsądne zakupy dla dzieci i dorosłych? Ta aplikacja ułatwi je i uprzyjemni

Pierwsze miesiące nowego roku to czas postanowień i planowania pozytywnych życiowych zmian. Jedną z nich może być rozsądne gospodarowanie domowym budżetem, w czym skutecznie pomoże aplikacja zakupowa BLIX.

Ulubione artykuły zawsze w promocji   

Gazetki promocyjne to podstawowe źródło informacji o rabatach oferowanych przez popularne sieci sklepów i dyskontów. Aby porównać ich zawartość, nie trzeba już „kolekcjonować” folderów – wystarczy posłużyć się nowoczesną aplikacją w swoim telefonie. Aplikacja BLIX zrobi to za nas szybko i wygodnie, a w dodatku jest bardzo intuicyjna, co przekłada się na prostotę obsługi. Docenią ją wszyscy zwolennicy ekonomicznych zakupów, a zwłaszcza młodzi rodzice, którzy wraz z pojawieniem się na świecie dziecka stają w obliczu nowych zakupowych wyzwań.

Jak szybko przejrzeć najnowsze oferty promocyjne ulubionych sklepów? Nic prostszego. Po zainstalowaniu aplikacji znajdziesz listę znanych sieci handlowych, takich jak Biedronka, Lidl, Tesco albo Rossmann. Wystarczy kliknąć w wybraną nazwę, a aktualna gazetka promocyjna wyświetli się na ekranie, dzięki czemu przejrzysz ją w dowolnej chwili za pomocą smartfona. W trakcie przeglądania możesz w każdym momencie dodać interesującą cię stronę do listy zakupowej, która zostanie zapamiętana przez system i pomoże w ten sposób rozsądnie zaplanować zakupy jeszcze przed udaniem się do sklepu. Listę możesz też weryfikować już w trakcie spaceru pośród sklepowych półek.

A co, jeśli na przykład jako młody rodzic, chcesz porównać promocje oferowane przez różne sklepy, dotyczące na przykład cen pieluszek, mleka w proszku, kosmetyków dziecięcych albo niemowlęcych akcesoriów? Aplikacja wyposażona jest w wyszukiwarkę kategorii produktów, którą możesz rozwinąć z proponowanej listy lub wpisać samodzielnie. Wówczas system wyszuka spośród wszystkich gazetek promocyjnych tylko te strony, które zawierają interesujące cię artykuły. Porównywanie cen chyba nigdy nie było prostsze i bardziej skuteczne, a zakupy przyjemniejsze – bo z planem i poczuciem, że po prostu nie przepłacasz.

Dlaczego warto zainstalować BLIX w swoim telefonie?

Aplikacja na bieżąco aktualizuje nie tylko zasób gazetek promocyjnych, ale też sieć proponowanych sklepów, co pozwala porównać ceny i promocje szerokiego asortymentu artykułów – od spożywczych, przez kosmetyki i środki higieniczne, aż po propozycje sieci odzieżowych. Dla tych, którzy korzystają z programów lojalnościowych poszczególnych sklepów, świetną opcją jest możliwość przechowywania wirtualnych kart lojalnościowych w jednym miejscu, którą także oferuje aplikacja BLIX.

Co jeszcze sprawia, że warto mieć takie narzędzie zakupowe w swoim smarfonie? Przede wszystkim bardzo łatwa i wygodna obsługa oraz całodobowa dostępność do informacji o promocyjnych ofertach i terminach, w których obowiązują w wybranym przez nas sklepie. Rozsądne i świadome planowanie zakupów daje bowiem podwójną korzyść: nie tylko satysfakcję, ale przede wszystkim zaoszczędzone pieniądze, które można przeznaczyć na inne, nie tylko zakupowe przyjemności.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Czas mroku i czas światła w Skandynawii – czyli jak szybko wyleczyć się z narzekania na pogodę…

    Jak nauczyć dziecko spać w swoim pokoju?