w ,

Świeczki urodzinowe czy fontanny na tort – jak zorganizować idealne urodzinowe przyjęcie?

Urodziny to jedno z naszych ulubionych świąt. Co roku gromadzimy się wówczas z najbliższymi, aby uczcić kolejną rocznicę naszych urodzin. Przyjęcia urodzinowe z tortem, dmuchaniem świeczek i szampanem kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. To pewnie dlatego tak często decydujemy się na ich huczne wyprawianie. Organizacja idealnego urodzinowego przyjęcia wymaga jednak czasu i dobrych pomysłów. Sprawdź, jak zorganizować idealne przyjęcie urodzinowe!

Pomysłowe dekoracje na urodzinowe przyjęcie

Przyjęcie urodzinowe to wyjątkowa okazja. W związku z tym niezbędne jest przygotowanie wyjątkowej imprezy z oryginalnymi dekoracjami. Wśród nich nie może zabraknąć balonów, girland, kurtyn, zimnych ogni, tortu czy charakterystycznych urodzinowych czapeczek. Najbardziej popularnym akcesorium na urodzinowe świętowanie są oczywiście balony. Dostaniesz je zarówno w foliowej, jak i gumowej formie. Balony foliowe pompowane są zazwyczaj helem, dzięki czemu dłużej niż klasyczne lateksowe utrzymują się w powietrzu. Oba rodzaje balonów dostać można w najróżniejszych kolorach. Jeśli organizujemy urodziny dla dziewczynki, idealnie sprawdzą się balony w odcieniach różu, czy fioletu lub niebieskiego, jeśli jest to chłopiec, dobrze sprawdzą się balony zielone czy niebieskie. Dobrym pomysłem jest także wybranie kolorów balonów adekwatnie do motywu przewodniego imprezy. Dla nastolatek idealnie sprawdzą się balony w kolorach złotych, srebrnych i czarnych. Idealne na urodzinowe przyjęcie będą balony cyferki. Możemy z nich utworzyć cyfrę lub liczbę urodzin solenizanta. Doskonale sprawdzą się  także te z napisem “Happy Birthday”. Na przyjęcie urodzinowe dla dzieci można także wykorzystać balony z bajkowymi postaciami.

Tego nie może zabraknąć na urodzinowym stole!

Jednym z najważniejszych elementów na urodzinowym przyjęciu jest stół, na który nie może zabraknąć przekąsek, napojów, szampana, a przede wszystkim urodzinowego tortu. Taki stół przyozdobić możemy eleganckim obrusem, świeczkami lub lampeczkami, kokardami, a także innymi dodatkami. Dobrym pomysłem jest wykorzystanie zamiast klasycznej zastawy, papierowych lub plastikowych kubeczków i talerzyków, które są znacznie bardziej praktyczne i pozwalają w łatwiejszy sposób utrzymać porządek na stole, szczególnie w trakcie przyjęcia dla dzieci. Ponadto, ułatwiają one sprzątanie już po zakończonej zabawie.

Urodzinowy tort – jakie świeczki urodzinowe wybrać?

Obowiązkowym elementem na każdym przyjęciu urodzinowym jest oczywiście tort. To słynne ciasto przygotowywane dla solenizanta kochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Niezależnie od wyglądu i smaku, na torcie muszą pojawić się świeczki urodzinowe. Możemy postawić na klasyczne świeczki (ilość powinna odpowiadać liczbie lat solenizanta) lub zakupić specjalne świeczki cyferki, z których utworzymy taką liczbę. Jeśli chcemy osiągnąć bardziej spektakularny efekt, możemy zakupić specjalne race na tort. Tzw. tortowe fontanny iskier to nie tylko piękny efekt, ale również wspaniała zabawa dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że race nie pozwalają jednak na tradycyjne zdmuchnięcie świeczek. Jeśli więc chcesz, aby na imprezie nie zabrakło tego elementu, któremu towarzyszy życzenie, dobrym pomysłem jest postawić i na fontannę i na klasyczne świeczki.

Wybór świeczek urodzinowych, jak i fontann na tort znaleźć można na GoDan Party. Sklepy specjalizujące się w akcesoriach na przyjęcia oferują je w najróżniejszych kolorach i kształtach. Poza świeczkami, w takich sklepach dostaniemy także inne akcesoria ozdobne jak zimne ognie w kształcie cyfr, świeczki z bajkowymi postaciami, w formie pikerów, a nawet grająco-świecące świeczki w formie kwiatów, których płatki po odpaleniu delikatnie zaczynają się rozchylać.

Znajdź więcej inspiracji na urodziny, szeroki wybór świeczek na tort i inne niezbędne dodatki dostępne są na GoDan Party. Wypraw niezapomniane przyjęcie dla swoich najbliższych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    10 Najlepszych postów MULTIRODZICÓW w 2019 roku

    Nowy Rok – i co dalej, rodzicu?