w ,

Buty dla najmłodszych – Jak połączyć dobry wygląd z wygodą?

Wybór obuwia dla dziecka nie jest wcale taki prosty. Chociaż na rynku znajdziemy bardzo wiele modeli i rodzajów obuwia, to właśnie jego właściwe dopasowanie do potrzeb dziecka jest kluczowe i powinniśmy poświęcić mu odpowiednio dużo uwagi. Inne bowiem obuwie dobierzemy na wiosnę i lato a inne na jesienne i zimowe dni. Warto więc zapamiętać kilka wskazówek, które ułatwią nam zakupy a także przejrzeć bardzo szerokie portfolio marki CCC, która aktywnie odpowiada na bieżące potrzeby młodych użytkowników oraz ich rodziców. Zapraszamy do lektury poniższego materiału.

Jak właściwie dobrać but dla naszego dziecka?

Wybierając buty dla naszego dziecka kierujmy się wygodą, ale przede wszystkim jego bezpieczeństwem. Buty dla dziecka powinny przede wszystkim posiadać antypoślizgową podeszwę i dotyczy to zarówno butów na lato – gdy wybieramy się na basen – jak i zimą – gdy na zewnątrz lód i plucha. But dla dziecka powinien być stabilny, ale również elastyczny. Co to znaczy? Chodzi przede wszystkim o to, by mocowanie buta odpowiednio trzymało kostkę zapobiegając skręceniom i zwichnięciom podczas zabaw i spacerów, a z drugiej strony pozwalało na swobodę ruchu. Ważne by podeszwa była grubsza, ale również doskonale współpracowała ze stopą dziecka podczas użytkowania obuwia. By sprawdzić, czy podeszwa jest odpowiednia można w tym celu wykonać domowy test, biorąc but do ręki i wyginając podeszwę w obie strony. Drugim istotnym elementem jest wyprofilowanie wkładki. To od tego zależy również komfort naszego dziecka. Nikt bowiem nie lubi, gdy coś go uciska w bucie. Na etapie wzrostu jest to również dodatkowe ryzyko uszkodzenia bądź nieprawidłowego wykształcenia stopy.

Dodatkowo by właściwie dobrać rozmiar buta możemy w domu zmierzyć stopę bądź obrysować ją na kartce i zmierzyć odległość pomiędzy najbardziej wystającym palcem a piętą a następnie dodać do tej wielkości od 0,5 cm do 1,5 cm zapasu.

Zapraszamy do lektury materiału, z którego dowiesz się jeszcze więcej jak wybrać zdrowe obuwie dla malucha.

Szeroki asortyment CCC – znajdź idealne buty dla swojego dziecka

W sklepach CCC znajdziemy szeroki wybór butów dziecięcych na każdą porę roku. Dzięki szerokiemu portfolio marek możemy wybierać spośród wielu modeli w danej kategorii. Dodatkowo producenci zadbali o to, by młodzi użytkownicy poza wygodą mogli również radośnie spoglądać na swoje stopy. Liczne nawiązania do bajek i ich bohaterów a także kolorowe zdobienia sprawiają, że buty wydają się jeszcze bardziej wygodne i atrakcyjne.

Szukając obuwia do szkoły spójrzmy więc odważnie w stronę trampek i adidasów, gdy chcemy wybrać się z dzieckiem na wakacje, z pewnością sprawdzą się wygodne sandałki i klapki. Z kolei jesień i zimę przetrwamy dzięki wygodnym traperom, kolorowym kaloszom oraz skórzanym botkom.

Sprawdź już dzisiaj buty dla dzieci i znajdź idealne na każdą porę roku dla Twojego dziecka!

Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste!

Wygodne i bezpieczne buty dla Twojego dziecka możesz kupić już dzisiaj w sklepach CCC – w salonach stacjonarnych jak i w sklepie online. Dzięki wygodzie zakupów dostosowanych do oczekiwań Klienta, są one nie tylko wyjątkowo proste, ale również przyjemne.

Do dyspozycji Klienta pozostaje uprzejma obsługa a także możliwość wymiany bądź zwrotu towaru, w przypadku zmiany zdania bądź preferencji.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Ubezpieczenie szkolne – jak chroni dziecko?

  Ukoić zmysły i znaleźć spokój – o odwiedzinach w Marina Village słów kilka