w ,

Najlepsze prezenty dla młodych rodziców

Narodziny dziecka to dla młodych rodziców najważniejsze wydarzenie w życiu. Kiedy młody człowiek pojawia się w rodzinie, wywraca dotychczasowe życie swoich rodziców do góry nogami. Rodzice zaś muszą przestawić się na nowy tryb życia oraz fakt, że teraz odpowiedzialność nad dzieckiem oraz jego potrzeby powinny być stawiane na pierwszym miejscu.

Kiedy dziecko przychodzi na świat, jest to moment, w którym rodzina oraz przyjaciele tłumnie odwiedzają powiększoną rodzinę, aby złożyć życzenia oraz podarunki dla noworodka. Jednak jakie gadżety dla młodych rodziców można sprezentować?

Spokojny sen małego człowieka – czyli wygodny becik

Co można podarować świeżo upieczonym rodzicom? Przede wszystkim trochę snu oraz odpoczynku, który przy zajmowaniu się małym dzieckiem jest na wagę złota. Jak jednak tego dokonać? Aby rodzice mogli zaznać trochę spokoju, w pierwszej kolejności należy zadbać o potrzeby dziecka, a spokojny sen maluszka zdecydowanie przełoży się na parę godzin odpoczynku. Dlatego też odpowiednim prezentem dla rodziców może być funkcjonalny becik, który pozwoli dziecku zaznać spokojnego snu. Warto jednak zadbać o to, aby podczas wyboru takiego becika zapoznać się z jego składem oraz jakością. Szyty w Polsce w 100% bawełniany becik, który dodatkowo posiada antyalergiczne wypełnienia – zdecydowanie będzie strzałem w dziesiątkę i pozwoli małemu człowiekowi na spokojny sen, a tego przecież nowo narodzonym dzieciom potrzeba najbardziej.

Wygodne karmienie dziecka to podstawa dla każdej mamy

Co jeszcze można podarować rodzicom? Nie ulega wątpliwości, iż małe dzieci większość swojego młodego życia spędzają na dwóch czynnościach. Mianowicie na śnie oraz jedzeniu. O ile sen można wspomóc funkcjonalnym becikiem, tak z karmieniem młoda mama zazwyczaj zostaje sama. Nie oznacza to jednak, iż nie można jej w tej czynności pomóc. Mowa tutaj rzecz jasna o dedykowanych poduszkach do karmienia od elemele.com.pl, które są wygodne oraz wspomagają karmienie poprzez lepsze ułożenie ciała mamy. Poduszka taka może również pełnić inne funkcje jak np. poduszka do spania lub jedna z pierwszych zabawek dla dziecka. Poduszka w kształcie kury będzie zatem istnym hitem dla małego człowieka. Dlatego też taki produkt cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony rodziców. Podarowanie świeżo upieczonej mamie takiej poduszki na pewno będzie trafionym pomysłem.

Jak zapobiec częstym upadkom bidonu dziecka?

Małe dzieci bardzo szybko rosną, a wraz z ich rozwojem potrzeba coraz to nowszych udogodnień oraz urozmaiceń. Czas opieki nad małym człowiekiem mija bardzo szybko, a rodzice ani się obejrzą, a noworodek stanie się niemowlakiem, który zacznie jeść oraz pić również inne rzeczy, a nie tylko mleko matki. Rozszerzanie diety to bardzo ważna kwestia w życiu każdych rodziców, a zaopatrzenie się w bidon, z którego mały człowiek będzie pił, wiązać będzie się z częstym zbieraniem go z podłogi. Dlatego też z pomocą może przyjść funkcjonalna smycz do bidonu, którą z powodzeniem można przyczepić do fotelika, wózka, czy nawet krzesełka do karmienia. Wyposażenie się w tego typu gadżet, uchroni rodziców przed zbyt częstymi wymianami uszkodzonego przez upadki bidonu. Dlatego też taki prezent będzie bardzo udanym pomysłem. Bo najlepsze prezenty – to funkcjonalne prezenty.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Jakie korzyści przynosi edukacja finansowa dla dzieci i młodzieży?

  hotele 4-gwiazdkowe dla dzieci na mazurach

  Hotele 4-gwiazdkowe dla dzieci na Mazurach