w ,

FIGURKI DINOZAURÓW DLA FANÓW PREHISTORYCZNYCH GADÓW

Dinozaury to gady, które stały się bohaterami wielu współczesnych filmów i animacji. Jedną z najpopularniejszych serii jest bez wątpienia Jurassic World – to właśnie tutaj poznajemy mieszkańców wyspy Isla Nublar, która skrywa ogrom pułapek. Gdy rozwścieczone dinozaury zaznały smak wolności, przestały być takie ułożone i stały się realnym zagrożeniem dla wszystkich naukowców i zwiedzających! Figurki dla dzieci przedstawiają rozmaite okazy, a dopracowane szczegóły wyglądu pozwolą dowiedzieć się rzeczowych informacji na temat budowy i anatomii poszczególnych osobników.

Figurki dinozaurów dla dzieci i dorosłych

Jak się okazuje, wśród fanów prehistorycznych stworzeń nie brakuje również dorosłych – zdobywanie wiedzy na temat dinozaurów to wyjątkowo ciekawe zajęcie. Wśród figurek o szczegółowym wykończeniu na pewno wyróżnić można zarówno ręcznie malowane zabawki Schleich, a także figurki dinozaurów Jurassic World marki Mattel. Produkty ze Schleicha przedstawiają realne osobniki, a ich wykończenie to prawdziwy majstersztyk! Zabawki firmy Mattel odznaczają się z kolei dodatkowymi modułami jak światło czy dźwięk, dzięki czemu odgrywanie serialowych scenek będzie mogło stać się jeszcze bardziej realistyczne! Na szczególną uwagę zasługują ogromne modele przedstawiające groźnego T-Rexa lub Indominusa Rexa, który dosłownie może połykać swoje ofiary!

Zestawy figurek z dinozaurami

Im więcej figurek dinozaurów, tym lepiej! Maluchy szczególnie ucieszą się z kilkunastu różnych zabawek przedstawiających większe lub mniejsze dinozaury – zabawa nabiera zupełnie innego wymiaru, gdy do dyspozycji maluchów pozostaje dużo różnych osobników. Zestawy figurek z dinozaurami zawierają od kilku do kilkunastu modeli, przy pomocy których wymyślanie nowych przygód prehistorycznych gadów będzie przebiegać jeszcze ciekawiej. Co ważne, figurki mogą posłużyć nie tylko podczas dziecięcej zabawy, ale staną się także wspaniałą ozdobą tortu dla kilkuletniego solenizanta! Figurka na torcie zwieńczy cukiernicze dzieło, a przy tym ucieszy oko wszystkich gości!

Zobacz figurki na https://www.kimland.pl/figurki/dinozaury

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

 1. Też lubimy zwierzątka firmy Schleich. Są wiernymi kopiami prawdziwych zwierząt i to jest super! To też dobra inwestycja, bo jak dzieci wyrosną z zabawek można je będzie za niezłe pieniądze odsprzedać. Nie raz pojawiają się u nas takie używane na lokalnych ogłoszeniach. Człowiek chce kupić jako pierwszy ale cóż. Nigdy nie zdążamy, bo po paru minutach od pojawienia się ogłoszenia już jest rezerwacja dla tego, kto zgłosił chęć kupna jako pierwszy.

Jak zaplanować podróż z dziećmi za granicę i nie wydać fortuny?

Jaki wybrać prezent na chrzest?