w

Gdzie najkorzystniej wymieniać walutę? Specjalna oferta dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny

Idzie wiosna, no – może za dużo powiedziane, ale niebawem przyjdzie, a tuż za nią lato. Najwyższy czas, by rozpocząć przeglądanie ofert wakacyjnych.

W naszym przypadku – odkąd podróżujemy z małymi dziećmi, planowanie rozpoczynamy znacznie wcześniej. Już w połowie listopada zarezerwowaliśmy noclegi, a także przeloty. Teraz powolutku dopinamy kolejne kwestie, by nie zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę.

W ubiegłym roku spędzaliśmy wakacje w Bułgarii – przyznaję znalezienie hotelu, zarezerwowanie lotu, transfer z lotniska, wymiana waluty – zajęły nam trochę czasu, którego przy dwójce małych dzieci i tak jest niewiele. A w tym roku potrzebujemy jeszcze dodatkowo paszporty… Co może nam pomóc? Co ułatwi życie, gdy nagromadzi się kilkanaście urlopowych spraw? Jest kilka sprawdzonych patentów. Dzisiaj parę słów o jednym z nich.

Tradycyjny kantor nie jest już najlepszym źródłem waluty. Korzystając z takich usług często przepłacamy – marża jest dużo wyższa niż w Internecie” – usłyszałam od znajomego finansisty w ubiegłym roku. Zapytałam: „Co w zamian?” – zwłaszcza, że przed nami była właśnie wizyta w kantorze.

Polecił mi internetowykantor.pl, który istnieje na rynku już prawie osiem lat.

,,Dlaczego warto?” – dopytywałam. Polecił zapoznanie się z opiniami. Klienci pisali: „to szybka, sprawna i w pełni bezpieczna wymiana walut”, „solidna firma”, a przede wszystkim „doskonała jakość usług”,gwarantuje obsługę na najwyższym poziomie, szybki transfer pieniędzy na Twoje konto, a przede wszystkim – najlepszy możliwy kurs waluty i bardzo niską marżę od wymiany”. Dałam się przekonać już rok temu, a i w tym roku skorzystam bez wątpienia.

Jeszcze większe korzyści przyniesie skorzystanie z internetowykantor.pl moim koleżankom z Kartą Dużej Rodziny.

Daje ona możliwość zaoszczędzenia środków podczas zakupów, również kupna walut. Posiadacze KDR mogą liczyć na rabaty – 20% zniżki na prowizję podczas kupna i sprzedaży złotówek na euro, dolary oraz funty, a także 40% zniżki na marżę przy zakupie franków.

Jeśli Twoja „to do list” zawiera wizytę w kantorze, rozważ opcję bez wychodzenia z domu.

Powodów jest kilka:

 • oferta e-kantoru jest konkurencyjna wobec propozycji banków i kantorów tradycyjnych,

 • aby skorzystać z usług kantoru internetowego wystarczy konto w banku. Nieważne, czy spłacasz kredyt we frankach czy po prostu wymieniasz walutę potrzebną na wakacje. Kantor on-line jest właśnie dla Ciebie i Twojej rodziny,

 • wymieniając w Internecie wybierasz najtańszą opcję wymiany walut. Spread, czyli różnica między ceną kupną i sprzedaży walut, w tradycyjnym kantorze może wynosić nawet kilkadziesiąt groszy, w przeciwieństwie do propozycji e-kantoru.

No i przede wszystkim oszczędzasz czas, którego i tak zawsze jest za mało. Szczególnie, gdy jesteś multirodzicem! Nasze ubiegłoroczne wakacje zaliczam do wyjątkowo udanych. Również dzięki temu, że większość formalności udało się sfinalizować za pośrednictwem Internetu, a potem został już tylko czas na delektowanie się słońcem i ciepłym morzem. Bez wątpienia Bułgaria jest jednym z tych krajów, w których zakupy czy wyżywienie nie zrujnują doszczętnie Waszego domowego budżetu. Jeśli ponadto skorzystacie z usług internetowykantor.pl będziecie mieli dodatkowe środki na zakup pamiątek dla dzieciaków. My wybraliśmy plecaki, które zakładane codziennie do żłobka przypominają nam o beztroskich dwóch tygodniach.

A zatem udanego urlopu!


 • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
 • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
 • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
 • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
 • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Rodzinne wakacje w domkach nad jeziorem – Kompleks wypoczynkowy „Zawiaty” na Kaszubach

  Detektor tętna płodu – czym jest?