w , , ,

Rodzinne wakacje w domkach nad jeziorem – Kompleks wypoczynkowy „Zawiaty” na Kaszubach

Jest takie miejsce w naszym pięknym kraju, gdzie jakość powietrza przez większość roku osiąga najwyższe oceny pod względem czystości, w związku z tym woda i gleba są tam wolne od wnikających wraz z opadami zanieczyszczeń. A jeżeli powietrze, woda i ziemia są jednymi z najczystszych w Polsce, to i jakość pożywienia rosnącego, pływającego, pasącego się na łąkach i dzióbiącego w ziemi jest tam jedna z najlepszych. O jakim miejscu mowa? O Kaszubach – krainie pięknej i malowniczej, a jednak zbyt często omijanej w pędzie autostradą nad najbardziej popularne latem Morze Bałtyckie.

A może by tak w tym roku zmienić kierunek i rodzaj wypoczynku i wybrać rodzinne wakacje w domkach nad jeziorem? Jeśli zaczęliście się już nad tym zastanawiać, mam dla Was bardzo atrakcyjnie i zachęcająco wyglądającą miejscówkę – wydaje się być idealna dla rodzin z dziećmi. Szczególnie z dziećmi, które od rana do wieczora mają włączone turbo doładowanie, zasilane są zapewne bateriami słonecznymi, bo wyczerpują się dopiero po zmroku, i przez cały boży dzień potrzebują dużo ruchu, śmiechu i zabawy – wiem coś o tym, bo mam taką dwójkę na stanie 😉

To czego potrzebują dzieci – zabawy, ruchu, atrakcji, ale i zapewnienia bezpieczeństwa, jak również to czego potrzebują rodzice – chwili spokoju, relaksu, złapania oddechu i wypoczynku, możecie znaleźć w kompleksie wypoczynkowym „Zawiaty” na Kaszubach.

Ośrodek oferuje zakwaterowanie w stylowych, drewnianych domkach nad jeziorem, teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, kąpielisko strzeżone, a atrakcji zapewnianych dla małych i dużych w ciągu sezonu letniego jest mnóstwo. Ośrodek posiada prywatny pomost i plażę, plac zabaw, boisko do siatkówki i piłki nożnej, mini zoo, salę dla maluchów (do 3 lat) i program animacyjny w Kids Club dla starszaków. Program ten jest przygotowany bardzo kreatywnie – nie tylko jest dostosowany do wieku dzieci (3 grupy wiekowe), ale także jest to m.in. cykl „W 7 dni dookoła świata” i zakłada codziennie inny dzień tematyczny. Co więcej – animacje dla dzieci organizowane są przez 5 godzin dziennie!

W tym czasie rodzice mogą oddać się zasłużonemu odpoczynkowi:

Relaksowi w hamakach, na leżakach lub w kawiarni na tarasie z widokiem na jezioro, w gabinecie masażu, podczas porannej gimnastyki czy w trakcie warsztatów wizażu dla Pań.

To tylko niektóre z wymienionych atrakcji dostępnych w ośrodku, ale jakby tego było mało, możecie jeszcze wziąć udział w atrakcjach popołudniowo-wieczornych organizowanych już wspólnie dla rodziców i dzieci, w wycieczkach fakultatywnych po okolicach, wyprawie kajakowej czy wycieczce rowerowej.

Z wszystkich atrakcji ośrodka możecie skorzystać w trakcie tygodniowych turnusów z pełnym wyżywieniem 3 razy dziennie i dodatkowo zupą dla dzieci w południe. Dodam, że oferta jest również bardzo atrakcyjna cenowo, co możecie sprawdzić wraz ze szczegółami pobytu na stronie ośrodka: RODZINNE WAKACJE 2018.

I jak Wam się podoba ta opcja wakacji z dziećmi? Nam się podoba! Udanego wypoczynku!


  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

    Od malucha do przedszkolaka – czyli jak przygotować dziecko (i siebie) do pójścia potomka do przedszkola

    Gdzie najkorzystniej wymieniać walutę? Specjalna oferta dla rodzin z Kartą Dużej Rodziny