Kres pandemii

Kładąc kres pandemii zamierzam dziko puścić się w tango skrupulatnie odhaczając z listy poniższe pragnienia.

Pójdę na koncert.

Nie taki siedzący i pachnący. Koniecznie na płycie. Obowiązkowo odtańczę układ choreograficzny typu Beyonce do „Put a ring on it”, nie zważając uwagi na ludzi wokół, świętując tym samym upragniony finish dystansu pomiędzy nami.

Usiądę wraz z rodziną w parku na trawie,

na której nikt nigdy nie miał w zwyczaju siedzieć z niewiadomych mi przyczyn. Zabierzemy latająco-brzęczące zabawki i będziemy się dobrze bawić.

Zorganizuję w domu dużą imprezę z tańcami i głośną muzyką.

Do rana. Bez dzieci.

Wezmę udział w warsztatach, kursie czy seminarium w zapomnianej już formie STACJONARNEJ.

Zamierzam robić notatki i zadawać pytania. Ogromną radość sprawi mi patrzenie na człowieka, który do mnie mówi i pisze po tablicy. Bezceremonialnie zamierzam obczajać jego stylówkę, fryzurę i zegarek.

Zabiorę męża do ulubionej kawiarni i będę delektować się smakiem i zapachem wytęsknionej kawy.

Kiedy zrzucę maseczkę z twarzy zamierzam celebrować wyjście do najbliższego sklepu w krwawoczerwonej szmince od Diora (jeszcze nie zamówiłam).

Zabiorę dzieci do galerii,

gdzie zaliczymy każdą karuzelę, autko, kolejkę i rakietę z pieniążkiem w środku w podzięce za cierpliwość, jaką okazywali względem bezdusznych taśm na głowach jednorożców z napisem PANDEMIA. ZAKAZ UŻYTKOWANIA.

Spełniajmy swoje marzenia, kichajmy bez stresu i oddychajmy pełną piersią. Aby tylko zdrowi.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

    • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
    • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
    • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
    • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
    • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Klaudia Natonek - nauczycielka języka angielskiego wykonująca swój zawód z wielkim zamiłowaniem. Z całego serca wierzy w dzisiejszą młodzież i każdego dnia za biurkiem stara się rozbudzać jej potencjał. Obecnie etatowa mama Jasia i Lilki, kierująca się filozofią rodzicielstwa bliskości, zafascynowana skandynawskim podejściem do wychowania, w którym to samodzielność dziecka stanowi fundamentalny element. Wśród znajomych - promotorka fotelików RWF tyłem do kierunku jazdy. Prywatnie odlicza dni (miesiące lub lata) do wymarzonej podróży z mężem na Zanzibar.

Skomentuj