w ,

Poskacz w parku trampolin w Warszawie!

Szukasz pomysłu na nudny weekend? W takim przypadku warto wybrać się do parku trampolin w Warszawie!

Trampoliny to propozycja przeznaczona nie tylko dla dzieci. Skakać mogą także dorośli! Coraz więcej miast w Polsce ma dzisiaj parki trampolin. Możemy wybrać się również na trampoliny w Warszawie i spędzić na miejscu udany czas.

Zatem jeśli masz ochotę na dobrą zabawę, ale nie wiesz, co wybrać, pomyśl o tym, aby odwiedzić park trampolin w Warszawie. Na pewno nie pożałujesz!

Parki trampolin – nie tylko same trampoliny

W parkach trampolin na odwiedzających czeka wiele różnych atrakcji. Oczywiście, przede wszystkim są to trampoliny, na których można skakać i wykonywać różnego rodzaju ewolucje, ale to jeszcze nie wszystko.

Park trampolin może zaoferować także mnóstwo innych propozycji. Poza profesjonalnymi trampolinami to wiele atrakcji dla początkujących i bardziej zaawansowanych amatorów akrobatyki, na przykład:

 • slack line – lina do trenowania równowagi
 • baseny z gąbkami – zapewniają bezpieczne lądowanie
 • ścieżki akrobatyczne i tory ninja – do trenowania ewolucji akrobatycznych
 • wall run – trampoliny obudowane ścieżkami z podestem do wspięcia się w górę
 • kosze do wsadów – wyjątkowa koszykówka w połączeniu ze skakaniem na trampolinach
 • ścianka boulderowa – niewymagająca zabezpieczeń ścianka do wspinaczki
 • wieża – wysoka wieża do bezpiecznych skoków, lądowanie odbywa się na poduszce powietrznej
 • twister – zabawa znana z show telewizyjnych z innych krajów świata, dwie poziome, kręcące się belki należy przeskoczyć lub schylić się, aby ich uniknąć
 • air track – dmuchane maty do ćwiczeń akrobatycznych
 • battle beam – belka do walk gladiatorów nad basenem z piłeczkami

Jak widać, park trampolin może zaoferować swoim gościom bardzo dużo różnych atrakcji, które gwarantują świetną zabawę na wiele godzin!

Warto także zaznaczyć, że parki trampolin w Warszawie oferują także specjalne zajęcia dla tych, którzy chcieliby nauczyć się akrobacji od specjalistów w tym właśnie zakresie. To kapitalna propozycja także dla fanów parkouru!

Ceny biletów do parku trampolin

Za wstęp na trampoliny wcale nie trzeba płacić bardzo dużo! Gdy chcemy wybrać park trampolin w Warszawie, koszty rozpoczynają się w tym przypadku już poniżej 20 złotych za godzinę!

Jeśli chcemy udać się do parku trampolin poza weekendem, czyli od poniedziałku do czwartku, zapłacimy za bilet około 20 złotych za jedną godzinę. Z kolei bilet weekendowy najczęściej jest już droższy – to wydatek około 30 złotych.

Za trampoliny w Warszawie możemy zapłacić mniej wtedy, gdy zdecydujemy się na wykupienie biletu grupowego, na przykład dla rodziny czy też dla znajomych. Niższe ceny czekają również na te osoby, które zdecydują się na zakupienie karnetu na kilka wejść do parku trampolin. Taki karnet może być również świetnym pomysłem na prezent dla fana aktywnego spędzania wolnego czasu.

Zatem za bilet na trampoliny zapłacimy mniej niż za wyjście do kina oraz za wiele innych rozrywek!

Wybierz Airo – nowoczesny park trampolin w Warszawie!

Chcesz wypróbować trampoliny w Warszawie? W takim przypadku warto wybrać najnowocześniejszy park trampolin znajdujący się w stolicy! To park trampolin Airo, który znajduje się przy ulicy Łopuszańskiej.

To właśnie tam na odwiedzających czeka kilkaset metrów kwadratowych trampolin, a także mnóstwo innych atrakcji dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę ze skakaniem, a także dla tych, którzy mają w tym już większe doświadczenie.

Z parku trampolin Airo mogą korzystać dzieci już od 4. roku życia. Te mające 4-7 lat powinny znajdować się pod stałą opieką rodzica lub innego opiekuna. Opiekun może wtedy wejść na strefę trampolin z dzieckiem na jednym bilecie.

Dokładne informacje związane z cenami wstępu do parku trampolin w Warszawie Airo można znaleźć na stronie. Przez internet można zarezerwować także bilety i kupić je w jeszcze niższej cenie niż w kasach na miejscu!

_________________________________________________________________________________________

 • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
 • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
 • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
 • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
 • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Miejsce z przepięknym widokiem na Tatry – Hotel*** Zbójnicówka w Bukowinie Tatrzańskiej

Wychowywanie dzieci bez pomocy rodziny – jak to robią w Skandynawii? #2