w ,

Szukasz prezentu na komunię dla dziecka? A może voucher do tunelu aerodynamicznego?

Jaki prezent na Komunię kupić? Takie pytanie zadają sobie wszystkie osoby, które otrzymały zaproszenie na tę wyjątkową uroczystość. Kupowanie prezentu dla dziecka, niezależnie od tego, jaką kwotą się dysponuje, bywa bardzo trudne. W sklepach aż gęsto od rowerów, elektroniki, produktów za kilkadziesiąt złotych po te za kilka tysięcy. Jednak czy kolejny telefon albo rower to lepszy prezent od upominku, który spełnia marzenia o lataniu?

Co kupić dziecku?

Każdy z nas ma inne podejście do kupowania prezentów. Niektórzy uważają, że symboliczna pamiątka z okazji Pierwszej Komunii Świętej wystarczy, inni gotowi są zadłużyć się w banku, by tylko ofiarować swojej pociesze coś wyjątkowego. W rankingu prezentów na Komunię zwyciężają pieniądze w gotówce lub na koncie w banku, medaliki i pamiątki religijne oraz klasycznie rowery. Nierzadko rodzina decyduje się na zakup laptopa, konsoli do gier, telefonu czy tabletu. Od kilku lat powodzeniem cieszą się elektryczne i tradycyjne hulajnogi oraz quady. Jednak wiele z prezentów po pewnym czasie trafia do kąta i mało które dziecko po latach pamięta, co dostało w tym wyjątkowym dniu. Dlatego warto zastanowić się nad prezentem, który pozostawi niezatarte wrażenia na całe życie. Mowa o lataniu!

Źródło: flyspot.com

Lot zapierający dech

Lot w tunelu aerodynamicznym jest bezpieczny, ale pełen emocji. Spełnia marzenie dziecka o lataniu, a chyba każde dziecko od czasu do czasu śni o tym, by wzbić się w powietrze, frunąć niczym wróżki z bajek czy Spiderman z komiksów. Lot nie wymaga podróży samolotem, czekania na odpowiednie warunki atmosferyczne, daje ogromną frajdę i często jest nie tylko jednorazową przygodą, ale początkiem prawdziwej pasji. Zarówno dzieci, jak i dorośli, odczuwają niesamowitą euforię podczas każdego lotu i chcą więcej i więcej! We Flyspot można kontynuować treningi, zdecydować się na zakup kursu, biletów i voucherów na kilka wejść lub na kilka lotów z rzędu. W tym miejscu trenują nawet doświadczeni skoczkowie. I co ważne, nie trzeba czekać na dobre warunki atmosferyczne. Latać można nawet wtedy, kiedy pada, wieje i pogoda nie zachęca do wyjścia z domu.

Źródło: flyspot.com

Voucher do Flyspotu – prezent dla chłopca i dla dziewczynki

Flyspot to ogromna, pionowa tuba, w której zamontowano wydajne wentylatory. Kiedy pracują, są w stanie unieść nawet dorosłą osobę i dają wrażenia porównywalne ze swobodnym spadaniem, czyli pierwszą częścią skokuze spadochronem. Podczas lotu można wznosić się, opadać, a nawet z czasem wykonywać różne ewolucje. Lot w tunelu aerodynamicznym jest nawet dyscypliną sportową! Żeby lecieć, trzeba mieć bilet i umówić się z instruktorem na określoną godzinę, dlatego Flyspot proponuje także vouchery, czyli specjalne bony elektroniczne lub w formie estetycznej karty, którą można wykorzystać w dowolnym czasie. Kupując voucher dla dziecka, wręczasz mu bon na przygodę i przeżycia, o których nigdy nie zapomni. Voucher taki możesz podarować już trzylatkowi. Jest to więc doskonały prezent dla dziewczynki lub chłopca na urodziny, z okazji Dnia Dziecka i w przypadku starszego malucha doskonały upominek na Komunię. Jak to się dzieje, że latanie we Flyspot jest dostępne dla dzieci? Tunel z regulowaną mocą podmuchu to gwarancja 100% bezpieczeństwa. Uczestnik zabawy cały czas jest blisko ziemi, ma na sobie specjalny kombinezon i kask, a ponadto przebywa w tunelu razem z doświadczonym instruktorem. Przed lotem odbywa się także szkolenie teoretyczne.

Źródło: flyspot.com

Na czym polega lot w tunelu aerodynamicznym?

Voucher dla dziecka obejmuje dwa loty w tunelu, co odpowiada dwóm skokom spadochronowym z wysokości 4000 metrów. Cały czas jednak lot jest odpowiednio kontrolowany i pozbawiony niebezpieczeństw, które są typowe dla skoku ze spadochronem. A adrenalina, emocje i odczucia są dokładnie takie same. Cały przebieg lotu jest nagrywany, dlatego dziecko otrzymuje także pamiątkę, którą może pochwalić się wszystkim w szkole. Vouchery dla dzieci możesz dostarczyć osobiście w ładnie zapakowanym pudełku albo przesłać mailem pod wskazany adres. A ponieważ lot w tunelu to znakomita zabawa dla każdego, gdy szukasz pomysłu na prezent dla dziecka, na pewno taki będzie w 100% trafiony. Jeśli masz pewne obawy, czy maluchowi spodoba się tak ekstremalne doznanie, dopytaj rodziców dziecka, co o tym sądzą. Możesz też zdecydować się na zakup vouchera dla całej rodziny.

Źródło: flyspot.com

Cała rodzina w tunelu Flyspot

Warto pamiętać, że lot w tunelu aerodynamicznym Flyspot to nie tylko doskonały prezent dla dziecka na urodziny, Komunię albo Dzień Dziecka. To frajda dla całej rodziny, dlatego podarować można lot dla wszystkich jej członków. Latać mogą dzieci, dorośli i seniorzy, wszyscy bezpiecznie, w odpowiednich kombinezonach i pod okiem instruktorów. Każdy uczestnik zabawy otrzyma film z nagraniem lotu. Wspólnie spędzony czas pozostanie jednak na zawsze w pamięci, a nie tylko w pliku filmowym. A zabawa rodziców czy dziadków z dziećmi to najpiękniejsze, co można podarować. Tunele aerodynamiczne, w których można zrealizować vouchery Flyspot, znajdują się w okolicach Warszawy, Katowic i Wrocławia.

Zdjęcia w treści artykułu pochodzą ze strony flyspot.com

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Jakie właściwości powinny mieć kosmetyki dla dzieci?

  Jakie właściwości powinny mieć kosmetyki dla dzieci?

  Wyjazd do hotelu z niemowlakiem – co trzeba ze sobą wziąć?