w ,

Wyjazd do hotelu z niemowlakiem – co trzeba ze sobą wziąć?

Rodzinny wyjazd z dzieckiem do hotelu – to może się udać! Sprawdź, o czym nie możesz zapomnieć, przygotowując się do tego typu wyprawy. Przed Tobą 3 absolutnie niezbędne artykuły dziecięce!

Produkt nr 1: łóżeczko turystyczne

Łóżeczko turystyczne to produkt, w który warto zainwestować, jeśli wraz ze swoim maluszkiem zamierzasz często podróżować. Dzięki niemu Twoja pociecha może liczyć na wygodny i spokojny sen (a także zabawę) w każdym obiekcie, do którego tylko się udacie. Choć w większości pokojów hotelowych przeznaczonych dla rodziców z dzieckiem, łóżeczko niemowlęce znajduje się na wyposażeniu, tak mimo to znaczna część osób zabiera ten produkt ze sobą. Powód? Chęć zagwarantowania dziecku higienicznych, a co za tym idzie bezpiecznych warunków do odpoczynku (i zabawy).

Co ciekawe, najnowsze łóżeczka podróżne posiadają w zestawie dodatkowe akcesoria, takie jak przewijak, karuzela nad łóżeczko czy półka na pieluchy, kosmetyki lub inne drobne artykuły niemowlęce.

Produkt nr 2: wanienka składana

Kąpiel niemowlaka bez wanienki może stanowić wyzwanie. Jeśli nie wyobrażasz sobie wykonanie tej czynności bez wykorzystania wspomnianego produktu, to po prostu zabierz go ze sobą. Uwaga, bo wcale nie mamy tu na myśli klasycznej wanienki w rozmiarze 84 czy 102 cm. W sklepach dziecięcych można spotkać już wanienki składane, które pod kątem częstych wyjazdów z dzieckiem są nieocenione.

Wanienka turystyczna to naprawdę dopracowany produkt – zapewnia dziecku komfort i bezpieczeństwo podczas kąpieli, a jej kompaktowy rozmiar sprawia, że wykorzystasz ją nie tylko podczas podróży wakacyjnej, ale i w trakcie pobytu u dziadków czy latem w ogrodzie, gdzie doskonale spełni się w roli małego basenu.

Produkt nr 3: niania elektroniczna

Posiadasz nianię elektroniczną z kamerą? Zabierz ją na wyjazd z dzieckiem do hotelu, pensjonatu, domku letniskowego etc. Przy jej wykorzystaniu możliwa staje się romantyczna kolacja tylko we dwoje w hotelowej restauracji czy relaks na tarasie lub w ogrodzie. Dzięki niani elektronicznej video, która monitoruje każdą aktywność dziecka, możliwości spędzania wolnego czasu w trakcie rodzinnego pobytu w obiektach hotelowych zwiększają się.

Pamiętaj jednak, że zasięg niani elektronicznej w każdym budynku może być inny. Powody tego są różne: wielkość obiektu, grubość ścian, a nawet wyposażenie. Każdy z nich potrafi znacznie skrócić zasięg deklarowany przez producenta. Rozwiązanie? Inwestycja w nianie z największym możliwym zasięgiem pochodzącą wyłącznie od renomowanego producenta.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Szukasz prezentu na komunię dla dziecka? A może voucher do tunelu aerodynamicznego?

  Leczenie mleczaków - dentysta badający zęby u leżącego na fotelu stomatologicznym chłopca

  Leczenie mleczaków – czy warto o nim pamiętać?