w ,

Obozy zimowe dla dzieci – w Vogue Travel nie ma nudy!

Jak spędzić zimowe ferie? Aktywnie i w sportowym stylu? Twórczo, rozwijając talenty artystyczne? A może zupełnie na luzie, podziwiając piękno zimy i polskich Tatr? Każdy z tych sposobów jest dobry i każdy znajdziesz w ofercie obozów zimowych dla dzieci Vogue Travel. Sprawdź, jakie programy są do wyboru!

Lego czy Harry Potter?

Dzieci około 10 roku życia mają już często sprecyzowane pasje. Jedni interesują się  konstruowaniem niezwykłych rzeczy z klocków Lego, a inni zaczytują się w literaturze fantasy. Kolejni natomiast szczególnie uwielbiają zwierzęta, więc mają pokój pełen plakatów z ich podobiznami. Specjalnie dla młodych pasjonatów Vogue Travel przygotowało ofertę zimowych obozów tematycznych.

Rodzicu, czy chcesz, by Twoja pociecha spędziła ferie w ciekawy sposób? Młody człowieku – marzysz, aby na kilka dni stać się uczniem Hogwartu, weterynarzem albo konstruktorem statków kosmicznych? Uczestnictwo w obozie zimowym dla dzieci pomoże Ci spełnić to marzenie. Wraz z innymi spędzisz niesamowity, pełen wyzwań i rozwojowych ćwiczeń czas. Doświadczeni instruktorzy zadbają o to, by były to niezapomniane ferie!

Obozy zimowe dla dzieci zafascynowanych Japonią

Moda na fascynację Azją nie traci na sile. Praktycznie w każdej klasie znajdzie się choć jeden miłośnik anime, zabawy w cosplay, bądź koreańskiej muzyki popowej. Specjalnie dla takich osób Vogue Travel przygotowało turnusy, które pozwolą na pewien czas przenieść się w świat mang, pokemonów, niezwykłych strojów i egzotycznych posiłków.

W programie takich obozów zimowych dla dzieci (https://voguetravel.pl/obozy-zimowe-dla-dzieci) przewidziano m.in.:

 • quizy ze znajomości wybranych seriali animowanych rodem z Japonii,
 • naukę szycia i projektowania kostiumów na konwenty,
 • ćwiczenia z rysowania własnych komiksów,
 • zajęcia z origami, czyli kreatywnego składania papieru,
 • tworzenie spersonalizowanych gadżetów, np. breloków czy opasek.

Oprócz tego nie zabraknie aktywności na świeżym powietrzu. Gdy warunki pogodowe na to pozwolą, dzieci czeka konkurs na ulepienie najładniejszego bałwana, tradycyjna bitwa na śnieżki i wspólne budowanie zimowego igloo. Wszystko odbywa się pod czujnym okiem wykwalifikowanych opiekunów.

Zimowe obozy dla aktywnych i tych, którzy chcą odpocząć

Twoja pociecha chce nauczyć się jeździć na nartach? A może ma już opanowaną tę umiejętność, ale tam, gdzie mieszkacie, nie ma warunków, aby ćwiczyć? W takim razie obóz narciarski dla dzieci będzie wymarzonym sposobem spędzenia ferii. Jedna z propozycji Vogue Travel to kolonia, podczas której uczestnicy opanują podstawy narciarstwa: zasady bezpieczeństwa na stoku, doboru sprzętu dla siebie i pierwsze zjazdy na nartach. Inną opcją jest intensywny obóz z zajęciami po 4 godziny przez 5 dni.

A co z tymi, którzy chcą po prostu odpocząć w malowniczym, górskim otoczeniu – w taki sposób, jaki lubią? Nie ma problemu! Obóz Zimowiska na maxa to turnus, gdzie każdy wybiera to, co chce robić. Wśród wielu zajęć dzieci znajdują te najlepiej wpisujące się w ich zainteresowania. Nie brakuje tu też spokojnych, relaksujących wieczorów filmowych czy spacerów po śniegu. Gdy zatem sport nie jest domeną Twej pociechy, poślij ją na obóz zimowy w rytmie slow: https://voguetravel.pl/zimowiska-na-maxa.

Wyjazd na zimowy turnus, to świetna odskocznia od codziennych zajęć. Zamiast przesiedzieć ferie przed komputerem, można spędzić je w górach. Przy okazji dziecko pozna nowe osoby i nawiąże trwałe, koleżeńskie relacje. A może odkryje w sobie nowe talenty? Zapraszamy na obozy zimowe Vogue Travel. Do zobaczenia niedługo!

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Kocyki bambusowe – wygoda Twojego Maluszka

  Foteliki samochodowe dla dzieci. Jaki jest najlepszy wybór?