w

WIELKANOC, MAJÓWKA, BOŻE CIAŁO W ZAWIATACH – SPOKOJNIE, RODZINNIE I BLISKO NATURY

Ośrodek Zawiaty z jego licznymi atrakcjami mogliście obejrzeć w naszym wakacyjnym wpisie: „JAKIE MASZ NAJSZCZĘŚLIWSZE WSPOMNIENIA Z DZIECIŃSTWA?”

Nie musicie jednak czekać do wakacji, by świetnie się bawić w Zawiatach, bowiem wszystkie drewniane domki w ośrodku są ogrzewane – możecie więc spędzić Święta Wielkanocne, Majówkę czy Boże Ciało blisko natury, rodzinnie, spokojnie, a jednocześnie z wieloma atrakcjami zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

Wielkanoc na Kaszubach

Jeśli nie masz ochoty na sprzątanie, pieczenie, gotowanie i inne świąteczne przygotowania – możesz wybrać się z rodziną do Zawiat na Święta Wielkanocne w stylu kaszubskim z pysznymi, regionalnymi potrawami, tradycyjnym malowaniem jajek i przygotowywaniem wielkanocnych koszyczków, z wieloma atrakcjami dla dzieci, w tym z szukaniem zajączka i pozostawionych przez niego prezentów. Dobra zabawa i spokojny, rodzinny czas razem – gwarantowane!

Wiosna w Zawiatach

Zastanawiasz się gdzie spędzić długi weekend majowy czy Boże Ciało? Ośrodek w Zawiatach przygotował dla rodzin z dziećmi kolejne, wiosenne atrakcje i niespodzianki, m.in.: ognisko z pieczeniem kiełbasek, biesiada w wiacie grillowej, dyskoteka z karaoke, turniej siatkówki i tenisa stołowego, codzienne animacje dla dzieci prowadzone przez animatorów.

Rodzinne wakacje

Nadal z rozrzewnieniem wspominam nasze ubiegłoroczne, rodzinne wakacje na Kaszubach. Wiele już napisałam o nich w tym poście, a dzisiaj przypomnę je jeszcze kolejnymi zdjęciami z tamtych niezapomnianych wakacji:


Wielkie wrześniowe grzybobranie

Kaszubskie lasy kryją w sobie wiele skarbów przyrody, a jednymi z nich są jagody i grzyby. Podczas wrześniowego grzybobrania w Zawiatach czeka na Was więcej atrakcji m.in.: spotkania i szkolenia z doświadczonym grzyboznawcą i autorem atlasów grzybów, biesiada w wiacie grillowej, ognisko z muzyką na żywo, wieczorki taneczne i karaoke, konkursy z nagrodami, wystawa fotograficzna oraz wycieczki rowerowe.

Ośrodek Zawiaty ze swoimi całorocznymi domkami czeka na Was o każdej porze roku, a jego urozmaicona oferta rodzinnego, wspólnego spędzania czasu, bogate i smaczne menu oraz bliskość pięknej, polskiej natury zadowoli chyba każdego. Przekonajcie się sami!

www.zawiaty.com

☀️🌊🏖
Drodzy Czytelnicy: jeśli wybieracie się do któregoś z hoteli/ obiektów rekomendowanych przez nas na www.multirodzice.pl – dajcie znać: pomożemy wynegocjować atrakcyjny rabat, lepsze warunki zakwaterowania, drobny upominek na powitanie, a może wino lub masaż gratis. Taki bonus dla naszych Czytelników 


  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring! :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

2 komentarzy

Kinderparty- dla kogo, od kiedy i dlaczego?

protest nauczycieli

Dlaczego nauczyciele strajkują?