w ,

Wózek Mima Xari – nowoczesność i elegancja

Rynek artykułów dziecięcych jest bardzo bogaty, dlatego przygotowanie wyprawki to naprawdę trudne i czasochłonne zadanie. Do żadnego jej elementu nie można jednak podchodzić po macoszemu, by to, co wybraliśmy, służyło nam przez długi czas i bez zastrzeżeń. Jedną z najważniejszych kwestii jest dobrze dopasowany wózek niemowlęcy, który musi być nie tylko piękny i trafiający w nasze indywidualne gusta, ale przede wszystkim funkcjonalny i praktyczny w codziennym użytkowaniu. Dlatego właśnie polecamy wózek Mima Xari, który stanowi połączenie oryginalnego wzornictwa i praktycznych rozwiązań technologicznych.

Chcąc wybrać najlepszy wózek wielofunkcyjny dla swojego dziecka, koniecznie zwróć uwagę na te modele, które w pełni odpowiadają twoim potrzebom. Aby znaleźć rozwiązanie, które posłuży ci przez lata, porównaj je pod kątem stabilności, wagi i sposobu składania. Przyjrzyj się także kołom, które muszą być dopasowane do terenu, po którym na co dzień się poruszasz. Ostatecznie też uwzględnij wygląd – w XXI wieku nie musimy już wybierać pomiędzy wymarzonym designem a wygodą użytkowania. Producenci coraz lepiej znają potrzeby i oczekiwania młodych rodziców, dlatego oferują rozwiązania, które precyzyjnie na nie odpowiadają. Taki właśnie okazuje się być wózek Mima Xari, którego najważniejsze zalety przedstawiamy w naszym artykule.

Wózek Mima Xari – poznaj jego zalety

Przeglądając wózki dla dzieci, nie sposób nie zwrócić uwagi na wózek Mima Xari. Jego design przykuwa uwagę i sprawia, że trudno mu się oprzeć. Okazuje się jednak, że nietuzinkowe wzornictwo to dopiero jedna z jego licznych zalet, dzięki którym w niesamowitym tempie podbija serca kolejnych rodziców. Co warto o nim wiedzieć?

Przede wszystkim wózek Mima Xari jest wielofunkcyjny. Wyróżnia go opatentowany system gondoli wewnątrz siedziska. Wystarczy odpiąć zamek, by przeistoczył się w wygodną spacerówkę, którą można używać od momentu, gdy dziecko podejmuje próby samodzielnego siedzenia (w okolicach 5-6 miesiąca). To nie tylko wygoda, ale także spora oszczędność – rodzice nie muszą kupować nowego modelu co kilka miesięcy.

Należy podkreślić, że nowoczesny wózek Mima Xari wykorzystuje innowacyjne materiały. Proponowany przez producenta wózek głęboki jest jednocześnie lekki i bezpieczny, został bowiem stworzony z pianki EVA. Ta natomiast gwarantuje wygodę i niedużą wagę. Całość została obita tkaniną ze sztucznej skóry, która gwarantuje piękny wygląd, a ze względu na łatwość w utrzymaniu w czystości jest także bardzo praktyczna.

Bardzo ważną zaletą, która cechuje wózek Mima, są także wytrzymałe koła. Producent postawił na technologię “sport shoe”, dzięki której ich przedziurawienie jest wręcz niemożliwe. To dodatkowe zabezpieczenie i gwarancja większego komfortu zarówno dla dziecka, jak i rodzica.

Z myślą o wygodzie dziecka, wózek Mima Xari zapewnia regulację siedziska. Oczywiście gondola musi być ustawiona tak, by nie tracić maluszka z oczu, jednak spacerówka powinna dawać możliwość montażu zarówno przodem, jak i tyłem do kierunku jazdy. Takie rozwiązanie sprawia, że dziecko może przyglądać się otaczającemu go światu i rozbudzać swoją naturalną ciekawość. Nowoczesny wózek Mima Xari zapewnia możliwość zmiany kąta nachylenia na 3 poziomach, co pozwala dostosować go do aktualnych potrzeb maluszka. Model zapewnia wygodną pozycję do spacerów i spania.

Projekt nowoczesnego wózka przewiduje również rozwiązania, które wpływają korzystnie na komfort rodzica. Umożliwia bowiem płynną jazdę i posiada praktyczną regulowaną rączkę, co pozwala dostosować go do potrzeb opiekunów o różnym wzroście. Wózek Mima Xari został wyposażony także w elegancki kosz z wbudowanym workiem i praktyczną pokrywą. Bez trudu zmieścisz w nim wszystko to, co niezbędne w czasie spaceru. Możesz też wybrać się na nieduże zakupy i nie będziesz potrzebować dodatkowej torby.

Wózek 3w1 Mima Xari cechuje również łatwy system składania. Należy podkreślić, że nie zachodzi potrzeba zdejmowania siedziska. Po złożeniu model nie zajmuje dużo miejsca i bez trudu mieści się w zdecydowanej większości bagażników samochodowych.

____________________________________________________________________________________________multirodzice.pl facebook

  • Jeżeli spodobał Ci się ten artykuł – udostępnij go dalej!
  • Na fan page’u na facebooku dzieje się dużo więcej i z dużą dawką humoru. Wpadnij do nas!
  • Chcesz porozmawiać z innymi rodzicami? Zapraszamy do zamkniętej grupy na facebooku!
  • Jeśli chcesz podzielić się swoją historią, opinią, doświadczeniem na łamach portalu, napisz do nas: kontakt@multirodzice.pl
  • Będzie nam miło, jeśli dasz znać znajomym o multiRodzicach. Sharing is caring!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

  Wieloraczków wciąż przybywa. Jak poradzić sobie z ogromnym wyzwaniem?

  Foteliki samochodowe do 36 kg – na co zwracać uwagę?